top of page
Untitled-1-Recovered.jpg

הלכנו על בטוח

ובחרנו טוב

●   ●   ●

הצבעים של הצוות שלנו

הצוות המוביל של LT  משלב יועצים.ות ומנחים.ות בעלי ובעלות ניסיון עשיר, כישורים מגוונים וצבע ייחודי לכל אחד ואחת. כך מתאפשר לנו להתאים את האדם הנכון עבור הפרויקט שלך.

כל שירותי הייעוץ וההכשרה, מתבצעים על-ידי ליאה צור והצוות משתלב בפרויקטים.    

ליאה צור -
מייסדת ומנכ"לית

נעים מאד, אני ליאה צור, הקמתי את חברת LT RISKMGMT מתוך תשוקה לעולם ניהול הסיכונים והרצון העז שלי להעביר הלאה את הכלים והידע שברשותי ואת הכלים שפיתחתי, לשם הגנה על הארגון בעידן החדש. 
במשך 20 שנים עסקתי בהקמה וניהול של מערכי בקרת מסחר חדרי העסקאות ונוסטרו, במוסדות פיננסיים, לצד ניהול סיכוני בנקאות דיגיטלית, בנקאות פתוחה, תשלומים ועוד. בתפקידי האחרון כשכירה, ניהלתי את יחידת ניהול סיכוני מעילות והונאות של קבוצת דיסקונט וסיכוני הסייבר בתהליכים העסקיים. 
ניסיוני רב השנים בתחום, איפשר לי להקים אתLT RISKMGMT  ולהביא אליך לארגון את הראייה הרחבה שלי אשר מציפה במהירות נקודות רגישות לסיכון, את ההכרות וההבנה המעמיקה שלי את השטח, את הפתרונות היצירתיים והאפקטיביים שיש ברשותי ושפיתחתי ואת הרוח החדשנית הצובעת את עולם ניהול הסיכונים באופן שמשלב תוכן מעמיק ואיכותי, כלים פרקטיים והנאה ומאפשרת למידה אפקטיבית.  
כעצמאית מספר שנים, אני מייעצת ומכשירה לניהול סיכונים תפעוליים, סייבר, המשכיות עסקית, מעילות והונאות, בארגונים גדולים במשק, בסקטור הפיננסי, חברות הייטק, חברות נדל"ן וחברות תקשורת.  
מרצה בכירה במכון הישראלי לפיננסיים IFI, בתואר שני באוניברסיטת חיפה ובמרכז הבינתחומי.
בהשכלתי, אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, מאוניברסיטת בר אילן. 
אשמח לעבוד איתך, 
ליאה

home_header_edited_edited.jpg
  • LinkedIn
  • YouTube

ד"ר וידל הינו בעל ניסיון של מעל 25 שנים בתחום הביטחון ומהימנות העובדים. מאז 2003 הקים ותפעל מערך בדיקות ביטחון למועמדים לעבודה במגזר הפיננסי אשר דרכו נבדקו עשרות אלפי מועמדים במהלך השנים ויעודו היה למנוע או לצמצם את הסיכון להתקשרות עם עובד לא ראוי מהיבטי יושרה. הליך ההקמה והתפעול כלל בניית תהליכי עבודה, נהלים, הכשרת כוח אדם, אפיון שיטות עבודה, והכנת מערכי הדרכה ייעודיים לרבות קיום הדרכות מול מגוון רחב של גורמים ולקוחות להטמעת התהליך והצלחתו.

ד"ר ג'קי וידל

jackie.jpg

ד"ר כרמית רפפורט היא חוקרת, מנחה ויועצת בתחום ניהול מצבי חירום, המשכיות עסקית ורציפות תפקודית. ד"ר רפפורט היא מנהלת המכון לרגולציה של מצבי חירום ואסון במרכז האקדמי למשפט ולעסקים והמנהלת האקדמית של התכנית לתואר שני בניהול מצבי חירום ואיזורי אסון בחוג לגיאוגרפיה ולימודי סביבה באוניברסיטת חיפה. בנוסף, ד"ר רפפורט היא היועצת האקדמית ומנהלת מערך ההערכה במרכז לאיתנות ישראלית של פיקוד העורף ורשות החירום הלאומית (רח"ל).

קיבלה את הדוקטורט מהטכניון- מכון טכנולוגי לישראל בשנת 2011. פרסמה עשרות מאמרים בכתבי עת מקצועיים בתחומי התמחותה, וזכתה לתקציבי מחקר ועבודות ייעוץ מטעם האיחוד האירופי, משרד התיירות, משרד הבטחון, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל ועוד.

ד"ר כרמית
רפפורט

carmit.jpg

טליה הינה מומחית בניתוח ועיצוב תהליכים עסקיים איתור חשיפות והגדרת בקרות. טליה בעלת ידע רב וניסיון בניהול ויישום (Hands On) של פרויקטים מורכבים ועתירי משאבים בעולמות מערכות מידע.

טליה בעלת תואר ראשון במדעי המחשב משולב עם כלכלה וניהול ומשמשת כמנהלת אקדמית ומרצה בקורסי דאטה אנליסט. 

טליה מאורחי

talia_edited.jpg

מורן הינה מהנדסת תעשייה וניהול בעלת ניסיון של כ-12 שנים בניהול פרויקטים, מיכון תהליכי עבודה מקצה לקצה, הטמעת מערכות מידע, ייעול והנדסת תהליכים ועוד. מורן ניהלה פרויקטים של ניהול סיכונים הן בהיבט ניתוח החשיפות והן בהיבט אפיון הדרישות לשפה טכנולוגית ומהווה שילוב של הבנה עסקית יחד עם הבנה טכנולוגית.

מורן בוגרת הנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והנדסאית תוכנה מהמכללה למנהל בראשל"צ. מורן מביאה עימה ניסיון פרקטי בשטח כשכירה במשך 10 שנים בבנק דיסקונט ושנתיים בחברת אינטל.

מורן עמר

moran.jpg

עינב בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני ויועצת ארגונית בעלת ניסיון של מעל 15 שנים.

עינב מומחית באבחון, אפיון ופיתוח תהליכי עבודה ונהלי עבודה עסקיים, תפעוליים וגם תהליכים טכנולוגיים (עם מומחיות במערכות מידע כגון CRM), בהובלת שינויים ובהטמעת תרבות ארגונית המכוונת לשיתוף פעולה בין עובדים וצוותים, תוצאות אפקטיביות, עמידה ביעדים וסביבת עבודה נעימה.

עינב תמיר

עינב תמיר.jpg
bottom of page